Ticības apliecība

Mēs ticam, ka:

1. Bībele ir verbāli inspirēts, nekļūdīgs Dieva Vārds, augstākā autoritāte visos ticības un morāles jautājumos.

2. Ir viens Dievs, mūžīgi eksistējošs trīs personās, proti: Tēvs, Dēls un Svētais Gars.

3. Jēzus Kristus ir Tēva vienpiedzimušais Dēls, ieņemts no Svētā Gara, piedzimis jaunavai Marijai. Jēzus tika krustā sists, aprakts un uzcelts no mirušiem. Viņš tika uzņemts debesīs un sēž kā mūsu Aizstāvis pie Tēva labās rokas.

4. Visi cilvēki ir grēkojuši un pazaudējuši dievišķo godību; Dievs ir pavēlējis visiem atgriezties, lai saņemtu grēku piedošanu.

5. Taisnošana, atdzimšana un jaunpiedzimšana tiek saņemtas ticībā Jēzus Kristus asinīs.

6. Jaunpiedzimšanai seko svētdzīve, ticot Jēzus izlietām asinīm, Vārdam un Svētajam Garam.

7. Svētdzīve ir Dieva bērnu dzīves standarts.

8. Svētā Gara kristības saņemšanas priekšnoteikums ir šķīsta sirds.

9. Runāšana svešās mēlēs, kā Gars dod izrunāt, ir pirmā zīme Svētā Gara kristības saņemšanai.

10. Visiem jaunatgrieztiem jātiek kristītiem ūdenī pagremdējot Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā.

11. Dievišķā dziedināšana ir sagādāta visiem Jēzus izpirkšanas upurī.

12. Svētais Vakarēdiens ir Kristus pavēle un viens no draudzes iestādījumiem.

13. Jēzus Kristus Otrā atnākšana notiks sekojoši: vispirms notiks draudzes paņemšana- pirmie celsies augšā ticībā uz Jēzu mirušie, pēc tam dzīvie tiks pārvērsti un visi kopā aizrauti padebešos pie tā Kunga; tad sekos 1000 gadu Miera valsts virs zemes, kur Kristus valdīs kopā ar svētajiem.

14. Laiku beigās notiks visu pārējo mirušo augšāmcelšanās; taisnie iemantos mūžīgo dzīvību, bet netaisnie- mūžīgu pazušanu.